tabor1-kiemelt kep
  • A Cambridge nyelviskola 30 órás szuperintenzív, élményközpontú BME nyelvvizsgára felkészítő tanfolyamot indít angol-amerikai ifjúsági tábor keretein belül. Választható szintek: B2 (középfok) és C1 (felsőfok).
  • A szóbeli felkészítést vizsgáztató tanárok tartják.
  • A tanfolyam alatt átvesszük a nyelvvizsga témaköröket, fejlesztjük az íráskészséget, az olvasott szövegértést és beszédértést.
  • Mentálhigiénés szakember bevonásával önismereti csoportfoglalkozásokon segítünk erősíteni az önbizalmat és legyőzni a vizsgadrukkot.
  • Tanulásmódszertani játékos foglalkozásokon a résztvevők gyakorlati technikákat sajátíthatnak el, a hatékony és stresszmentes nyelvtanulás érdekében.

Kiknek ajánljuk?

• Azoknak, akik nem tudják, hogy jelenleg milyen szinten állnak és szívesen fejlesztenék angoltudásukat.
  • Minden olyan fiatalnak, aki eldöntötte, hogy nyáron felkészül a nyelvvizsgára, de nem szeretne egy unalmas tantermi környezetben tanulni.
  • Mindenkinek, aki szívesen megtudna érdekességeket az angolszász országok kultúrájáról.
  • Azoknak, akik szívesen ismerkednének meg más fiatalokkal
  • Akik szeretnék jól érezni magukat és nagyszerű élményekkel gazdagodni.

Van-e minimum életkor?

• A B2 szint témakörei miatt ajánlott minimum életkor 13 év
  • Főleg általános iskolák nyolcadikosait, középiskolásokat és egyetemistákat várunk.
  • A foglalkozásokat kiscsoportokban életkor és szint szerint tartjuk.

Milyen egyéb programok várhatók?

A tanulás mellett tartalmas időtöltést kínálunk:

• élménylövészet, Pető László, világ- és európabajnok olimpikon sportlövő szervezésében
  • amerikai foci bemutató és játéklehetőség
  • egy délután a hajdúszoboszlói strandon
  • önismereti játékok
  • közös sütögetés, ahova a szülőket is szeretettel várjuk,
    ahol kötetlen beszélgetés keretében tájékoztatást adunk a vizsga menetéről, a jelentkezésről és egyéb hasznos tudnivalókról.

Mikor lesz a tábor?

1. turnus: 2022. augusztus 1 – 5.
  2. turnus: 2022. augusztus 8 – 12.

Hol lesz a tábor?

• Debrecen és Hajdúszoboszló között, Ebes határában, a 4-es számú főútvonal 214-es km-kőnél.
  • A Sári major saját buszmegállóval rendelkezik, menetrendszerinti járatokkal könnyen megközelíthető.
  • Igény esetén egyetemista tábori segítőink Debrecenben és Hajdúszoboszlón az autóbusz állomáson várják a táborozókat és kikísérik őket a majorba.

Mennyibe kerül a tábor?

A tábor díja 49.900 Ft/fő/hét. Az összeg két részletben is fizethető. Az első részlet a jelentkezés alkalmával 25.000 Ft. A fennmaradó összeg közvetlenül a választott turnus előtt fizetendő.

Mit tartalmaz az ár?

• 30 órás szuperintenzív nyelvtanfolyamot
  • hozzáférést az elektronikus gyakorló felületünkhöz
  • napi háromszori étkezést a helyszínen
  • strandbelépőt
  • önismerti foglalkozás díját
  • részvételt az amerikai foci foglalkozáson
  • élménylövészet díját
  • szintfelmérőt és próbavizsgát
  • egyéni tanácsadást vizsgáztatóktól

Jelenetkezés menete:

1 . Töltsd ki az alábbi űrlapot!

2. Utald át a kezdő részletet/teljes összeget a 11738008-21495281 bankszámlaszámra!

Az átutaláskor kérlek írd a közlemény rovatba: Sári Major tábor, NÉV

3. Az utalásról a banki bizonylatot küldd el a titkarsag@cambridgenyelviskola.hu email címre!

További információk: +36203454208