1651564721756

2022. április 9 és 13 között került megrendezésre az immáron hatodik Ebesi Próbavizsga verseny. A Berettyóújfalui Tankerületi Központ jóvoltából 50 általános, és középiskolás tanuló vehetett részt a versenyen a megye 11 iskolájából. Az előző évhez hasonlóan idén is online versenyt tartottunk a diákok egészségét szem előtt tartva. A verseny lebonyolítója és szakmai partnere a Debreceni Cambridge Nyelviskola Oktatási-és Vizsgaközpont egy ingyenes komplex középfokú nyelvvizsga lehetőséget ajánlott fel fődíjként az első helyezett számára.

A verseny helyezettjei:

1. Lupó Patrik-Medgyessy Ferenc Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium és Technikum, felkészítő, Kokas Marianna

2. Tóth Gergő-II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk., Hunyadi Mátyás Tagiskolája, felkészítő: Balogh Tamás

3. Varga Luca Dóra-Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, felkészítő Almássyné Hegedűs Erika

Lupó Patrik már át is vehette a jutalmát Csiháné Pálinkás Krisztinától, a Cambridge Nyelviskola ügyvezetőjétől és jelentkezett a májusi vizsgára.

Nagyon sok sikert kívánunk Neki is és valamennyi májusi vizsgázónknak!