angol_kezdo_1200x600
  • Szeretsz utazni, de csak fordítóprogramokkal tudsz kommunikálni?
  • Szeretnéd érteni kedvenc dalaid szövegét?
  • Többször nekikezdtél, de nem tudtál lépést tartani, a fiatalabb generáció tagjaival a tanfolyamokon?
  • Tanulnál, de munka után már nincs kedved otthonról kimozdulni?
  • Csatlakozz hozzánk és tanulj meg stresszmentesen, angolul, kifejezetten felnőttek számára szervezett tanfolyamunkon!
  • Nem tankönyvi sablonokat, száraz nyelvtant tanítunk, hanem a mindennapokban hasznosítható angoltudást sajátíthatsz el.

Kik tartják a tanfolyamokat?

Valamennyi oktatónk, sok éves tanítási tapasztalattal rendelkező, többdiplomás nyelvtanár és vizsgáztató.

Mennyibe kerül a tanfolyam?

A 60 tanórás képzés tavalyi áron, 89900 Ft-ért érhető el.

Van-e részletfizetési lehetőség?

• A Cambridge Nyelviskola Oktatási- és Vizsgaközpont számára mindig az ügyfelek az elsők.
  • Ebben a nehéz gazdasági helyzetben részletfizetési lehetőséget biztosítunk.
  • A jelentkezéssel egyidőben, de legkésőbb február 28-ig kérjük a tanfolyam első részletét, 45.000 Ft-ot.
  • A fennmaradó részletet március 31.-ig várjuk.
  • Ha kívánsz élni a részletfizetési lehetőséggel, azt jelezd a jelentkezési űrlapon!

Hogyan jelentkezhetek?

• Töltsd ki az alábbi űrlapot!
  • A jelentkezéssel egy időben, de legkésőbb 2023. február 28-ig utald át a tanfolyam díját a következő számlaszámra!
  • Részletfizetés esetén az első részletet, 45000 Ft-ot, utalja át február 20-ig, a fennmaradó összeget március 31.-ig!
  • A részletfizetést a közleményben is jelezd a következő módon: Kezdő_An_Név_1_r
  • Számlázási cím: CAM-DEB Cambridge Kft. , 4024 Debrecen, Blaháné u. 2.
  •  bankszámlaszám :11738008-21495281

Hány főtől indul a tanfolyam?

A kurzus  már 4 fő jelentkezése esetén is indul.

Hol fognak megvalósulni az órák?

Teljes egészében online térben. Az elektronikus felülethez a hozzáférést közvetlenül a tanfolyam előtt e-mailben küldjük el.

Mit tartalmaz az ár?

Hozzáférést az elektronikus tanteremhez, oktatási segédleteket, online szótanuló kártya linkeket, interaktív gyakorló felületet.

Kapok tanúsítványt a tanfolyam végén?

• Igen. A tanúsítvány igazolja, hogy 60 órás képzésen vett részt.
  • A tanúsítvány önmagában munkakör betöltésére nem jogosít.
  • Felnőttképzési azonosítószámunk: B/2022/000927

Még felmerült bennem néhány kérdés. Kaphatok további információt a tanfolyammal kapcsolatban?

• Természetesen, igen!
  • Telefonos ügyfélszolgálatot biztosítunk munkanapokon 8:00 és 16:00 óra között.
  • Munkaidő után írjon nekünk e-mailt! Rövid időn belül válaszolunk.
  • Telefon: 06203454208
  • E-mail: titkarsag@cambridgenyelviskola.hu