EFK LOGO deb222

Idén nyáron Debrecen belvárosában, a Debreceni Lövészsuli Sportegyesület lőterén (4029 Debrecen, Domb u. 1.), szuper menő környezetben várjuk a táborozókat.

Nemzetközi táborunkba szeretettel várjuk a nem magyar anyanyelvű diákokat is, csakúgy mint az előző években.

Az idei tábor tematikája a programozás és a robotika. A jövőben egyre fontosabb lesz, hogy az IT nyelvezettel készségszinten rendelkezzenek a diákok. Angol táborunkban a lehető legtöbbet fogunk angol nyelven kommunikálni, robotokat programozni, kódolni.

Programok:

• Természetesen sokat sportolunk, kézműveskedünk, szabaduló szobában rejtélyeket oldunk meg.
  • Ellátogatunk az Agórába és gyárlátogatásra megyünk az NI Hungary Kft-hez.
  • Angol és informatika szakos tanáraink sok más játékkal is várják a gyerekeket.
  • A táborba általános iskolások jelentkezését várjuk.
  • A különböző korosztályú és nyelvi szintű gyerek külön csoportban fognak dolgozni.
  • Napi háromszori étkezést biztosítunk.
  • Az ebédet a Blaháné Étteremből rendeljük.

Két turnusban várjuk a gyerekeket:

• július 8 -12
  • július 15 – 19

A tábor díja

• 60.000 Ft.
  • Kedvezményes partnereinknek 54.000 Ft
  • Testvérek jelentkezése esetén 5.000 Ft/fő testvérkedvezményt nyújtunk.

Jelentkezés az alábbi űrlapon:

Jelentkezz QR kóddal!

További információ: